Závody v bruslení

Po dvouleté pauze způsobené epidemií koronaviru se na hlineckém zimním stadionu konaly závody v bruslení, které jsou určeny pro základní školy z Mikroregionu Hlinecko. Závody pořádala organizace Sportoviště města Hlinska, s.r.o. ve spolupráci s DDM Hlinsko.

Pořadatelé rozdělili chlapce a dívky do čtyř kategorií: 1. a 2. třída, 3. až 5. třída, 6. a 7. třída, 8. a 9. třída.  Ti nejmladší poměřili bruslařské dovednosti na délce jednoho oválu, nejstarší jeli již ovály čtyři. Závodníci měli celkem dva pokusy, do výsledného umístění se započítával rychlejší čas.

Naši školu reprezentovali 3 žáci: Terezka Pešková z 3. třídy, Damián Laštůvka ze 4. třídy a Robin Laštůvka z 5. třídy, který ve své kategorii vybojoval stříbrnou medaili. Robinovi gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy.

Kategorie 3. až 5. třída - chlapci
1. Vojtěch Vaško
2. Robin Laštůvka
3. Patrik Tichý