Přejít k hlavnímu obsahu
x

Úspěšné pololetí

Dne 1. 2. 2023 se uskutečnilo v jídelně naší základní školy vyhlášení soutěží za první pololetí. První hodinu se sešli žáci 1. a 2. stupně, aby zjistili, jestli vyhráli nějakou ze soutěží, kterých se mohli zúčastnit. Vyhlášeno bylo mnoho soutěží. Jednou z tradičních soutěží byly lyžařské závody, které se konaly na fotbalovém hřišti. Závodů se zúčastnilo celkem 29 běžců na lyžích. Mezi další oblíbené soutěže patří výtvarná soutěž, sportovní výzva a hudební soutěž. Žáci se chlubí svými výtvory, sportovními triky, svým hudebním talentem. Žáci i učitelé potom odevzdané práce hodnotí. Velké díky patří také žákyni Míše Jelínkové z 6. třídy, která vyhrála v soutěži „Plechovky, kam se podíváš“. Míša získala pro celou školu pitný režim ve formě balených vod Matonni. Celé první pololetí probíhala také přírodovědná soutěž v poznávání rostlin, hub, živočichů, nerostů atd. Vítězové této soutěže získali poukaz na nákup do zverimexu, poukaz do vědeckého parku VIDA v Brně. V lednu probíhala soutěž v rychlosti skládání rubikovy kostky, ve které zvítězil Ondra Černý. Rubikovu kostku složil za 19 vteřin. Tímto bychom rádi poděkovali učitelům Daniele Kosařové, Vandě Truncové a Pavlu Novákovi, kteří pro nás soutěže připravují.