Žáci 3. a 7. třídy prožili noc z 1. na 2. dubna 2022 ve škole. Zapojili se do celorepublikové akce na podporu čtenářství - Noc s Andersenem. Vlastně s Josefem Ladou. Téma jsme vybrali proto, že si letos připomínáme 135 let od narození Josefa Lady - známého spisovatele, malíře a ilustrátora, 55 let časopisu Sluníčko a 77 let jeho "sourozence" Mateřídoušky (logo tohoto časopisu vytvořil Josef Lada).

Na žáky čekal bohatý program. Že se program líbil, dokládá závěrečná hláška žáků: "A bude Noc s Andersenem i příští rok?"

Mgr. Jana Dostálová, Mgr. Vanda Truncová