Upozorňujeme rodiče, že žákům ZŠ byly včera některými učiteli jednotlivých předmětů zadány domácí úkoly, které by měli žáci vypracovávat po dobu nepřítomnosti ve škole. Dále budou zadávány domácí úkoly přes systém Bakaláři, popř. přes webové stránky školy. Žáci byli upozorněni, že je jejich povinností (popř. povinností zákonných zástupců mladších žáků) tyto pokyny sledovat a domácí úkoly takto zadané plnit. Pokud vám bakaláři nefungují, je to zpravidla tím, že jste ztratili nebo zapomněli přístupové údaje. Není totiž možné, aby někomu systém fungoval, a někomu ne. V tomto případě je vaší povinností zjistit si informace o domácích úkolech od spolužáků. Předpokládáme, že všichni žáci budou mít po opětovném nástupu do školy všechny úkoly bez výmluv splněné.